Aktuality - Imunogen

Nové očkovací místo na třináctce

V Poliklinice Hůrka na Slunečním náměstí 15 bylo pod hlavičkou společnosti ImunoGen, s.r.o., otevřeno nové očkovací místo. Nachází se v prvním patře polikliniky v části B. Všichni občané, kteří spadají do skupin, které se mohou k očkování registrovat na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR, najdou již při registraci toto očkovací místo v seznamu a při výběru si zvolí ImunoGen, s.r.o.

„Skupiny, které se už mohou k očkování registrovat, se s největší pravděpodobností budou už od 27. února rozšiřovat o pedagogické pracovníky a od března ještě o osoby 70+. Věřím tedy, že zájemci z Prahy 13 uvítají možnost nechat se očkovat v místě bydliště,“ řekla medicínská a výkonná ředitelka Markéta Hellerová.   „Každému, kdo se pro očkování rozhodne, bych doporučila, aby se podíval na stránky https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19/, kde najde veškeré potřebné informace, jak se registrovat. Zatím počítáme s tím, že u nás denně naočkujeme zhruba padesát zaregistrovaných zájemců. Tento počet bude záviset na dodávce vakcín, my jsme připraveni naočkovat lidí i více. A ještě jedna důležitá informace - společnost ImunoGen, s.r.o, má smlouvu se všemi pojišťovnami.“

Zdroj: www.praha13.cz

21. 3. 2024

MUDr. Tereza Čeledová o benefitech naší gynekologické ambulance

16. 2. 2024