S NÁMI
UVIDÍTE LÉPE

Svěřte svůj zrak do rukou našich špičkových odborníků

Naši specialisté

Naši lékaři jsou špičkoví specialisté s mnohaletou praxí v očním lékařství.

Doc. MUDr. Ján Lešták, CSc., MSc., FEBO, MBA, LL.A, DBA, FAOG

oftalmolog

Doc. MUDr. Ján Lešták, CSc., MSc., FEBO, MBA, LL.A, DBA, FAOG je absolventem Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně a diplom celoživotního vzdělávání.

Doc. MUDr. Šárka Pitrová, CSc., FEBO

oftalmolog

Doc. MUDr. Šárka Pitrová, CSc., FEBO je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně a diplom celoživotního vzdělávání.

Doc. MUDr. Bohdana Kalvodová, CSc.

oftalmolog

Doc. MUDr. Bohdana Kalvodová, CSc. je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně a diplom celoživotního vzdělávání.

MUDr. Pavlína Skalická, Ph.D.

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Pavlína Skalická, Ph.D. je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. stupně a diplom celoživotního vzdělávání. Od roku 2006 je paní doktorka držitelkou Licence pro výkon samostatné praxe, výkon odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb, uděleného prezidentem ČLK.

MUDr. Elena Nutterová

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Elena Nutterová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně a diplom celoživotního vzdělávání. Od roku 2003 je paní doktorka držitelkou Licence pro výkon samostatné praxe, výkon odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb, uděleného prezidentem ČLK.

MUDr. Katarína Chuchmová

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Katarína Chuchmová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2014 má specializovanou způsobilost pro obor oftalmologie.

MUDr. Helena Hallová

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Helena Hallová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně.

MUDr. Veronika Stankovičová

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Veronika Stankovičová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze.

MUDr. Iveta Weissová

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Iveta Weissová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2015 má specializovanou způsobilost pro obor oftalmologie.

MUDr. Hana Chylová

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Hana Chylová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2022 úspěšně složila zkoušky ze základního oftalmologického kmene.

MUDr. Markéta Mazná

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Markéta Mazná je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2016 má specializovanou způsobilost pro obor oftalmologie.

MUDr. Yuliia Hurieieva

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Yuliia Hurieieva je absolventkou Záporožské státní lékařské univerzity na Ukrajině. Od roku 2019 má uznání odborné způsobilosti k výkonu povolání lékaře - MZČR. V říjnu 2022 úspěšně složila zkoušky ze základního oftalmologického kmene.

MUDr. Libuše Bartošová

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Libuše Bartošová je absolventkou Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně. Je členem České oftalmologické společnosti, České kontaktologické společnosti, České glaukomové společnosti a Evropské glaukomové společnosti a zahraničním členem Americké akademie.

MUDr. Lenka Zemanová

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Lenka Zemanová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně a diplom celoživotního vzdělávání. Od roku 2004 je paní doktorka držitelkou Licence pro výkon samostatné praxe, výkon odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb, uděleného prezidentem ČLK.

MUDr. Daniela Šárková

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Daniela Šárková je absolventkou Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně.

MUDr. Slávka Petriková

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Slávka Petriková je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze.

MUDr. Zuzana Kaputová

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Zuzana Kaputová je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2017 má specializovanou způsobilost pro obor oftalmlologie a je držitelkou diplomu za celoživotní vzdělávání.

MUDr. Jaroslava Doležalová, CSc.

oftalmolog

Paní doktorka MUDr. Jaroslava Doležalová, CSc. je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. Má oftalmologické atestace I. i II. stupně a je držitelkou licence pro výkon vedoucího lékaře - primáře, uděleného prezidentem ČLK.

Doc. MUDr. Martin Šín, Ph.D., FEBO

oftalmolog

Doc. MUDr. Martin Šín, Ph.D., FEBO je absolventem Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2011 má specializovanou způsobilost pro obor oftalmologie. Od roku 2004 je pan docent držitelem Licence pro výkon samostatné praxe, výkon odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb, uděleného prezidentem ČLK. Zároveň má diplom za celoživotní vzdělávání.

MUDr. Jan Tesař

oftalmolog

Pan doktor MUDr. Jan Tesař je absolventem Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 2017 má specializovanou způsobilost pro obor oftalmologie.

O klinice

Pracoviště se specializuje na diagnostiku a léčbu očních nemocí. Zkušení specialisté svého oboru a přístrojové vybavení umožňují časnou diagnostiku glaukomu, sítnicových i neurogenních poruch pomocí nejmodernějších postupů. Dosahujeme výborných výsledků v mikrochirurgických operacích jak předního, tak zadního segmentu oka. Jedná se o operace spojivky, rohovky, laserové a mikrochirurgické operace glaukomů, katarakty s použitím nejmodernějších implantátů. Všechny operace se provádějí ambulantně.  Spolupracujeme s klinikami a ambulancemi doma i v zahraničí.

Zobrazit více

 • 27 let zkušeností
 • 19 lékařů
 • 15 sester

Více o nás

Kde nás najdete?

V Hůrkách 1296/10,
Praha 5 - Stodlůky, 158 00

 • Metro Trasa B
  2 minuty pěšky od stanice Hůrka
  nebo 6 minut ze stanice Nové Butovice

Smluvní pojišťovny

Vyšetření a většina operací jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Oborová zdravotní pojišťovna

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Revirní bratrská pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Vojenská zdravotní pojišťovna

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna ŠKODA

Ceník pro samoplátce

Ceník zde

Aktuality

Nenechte si ujít naše novinky z Oční Kliniky JL.

3. 2. 2023

Preventivní oční prohlídka má smysl

14. 10. 2022

Zúčastnili jsme se výročního sjezdu České oftalmologické společnosti

2. 8. 2022

Změna provozní doby Oční kliniky JL

Co o nás říkají?

Přečtěte si příběhy našich pacientů.

Na operaci šedého zákalu jsem nečekala. Obě očí mi bez problémů odoperovali během čtrnácti dnů. Je to pět let a stále bez potíží.

Božena S.

Zákrok: Operace šedého zákalu

Nechal jsem si udělat komplexní oční vyšetření, musím říct, že je fajn, pokud Vám lékař určí vadu, k zákroku může dojít hned zde, klinika je specializovaná a připravená řešit hodně různých očních vad. Jsou to odborníci a panuje zde přátelská atmosféra.

Jaroslav K.

Zákrok: Vyšetření zraku

Jsem klientem této kliniky již více jak 10 let. Zmiňované dlouhé objednací lhůty jsou důkazem velkého zájmu klientů o léčbu. V květnu jsem podstoupil operaci šedého zákalu obou očí. S výsledkem i celkovým přístupem jak lékařů tak sester jsem nadmíru spokojen. Klinika velká 1.

Petr Z.

Zákrok: Operace šedého zákalu

Kontaktní formulář

  Ordinační hodiny

  PO 07:00 - 18:00
  ÚT 07:00 - 18:00
  ST 07:00 - 18:00
  ČT 07:00 - 18:00
  07:00 - 12:00

  * Poslední pacient bude přijat max 30 minut před koncem provozní doby ordinace

  Kontakty

  (+420) 232 232 310
  (+420) 737 376 752
  volejte v době ordinačních hodin

  info@klinikajl.cz

  Nahoru Objednat se