O plastice víček

Pokud vás trápí převislá víčka, máme pro vás skvělou zprávu. Našim klientům Oční kliniky JL nabízíme operaci horních víček, kde odstraníme přebytečnou kůži.

 

Na Oční klinice JL plastiku provádí zkušení oční lékaři. Nemusíte se obávat, že by plastika negativně ovlivnila vaše vidění. Všichni naši lékaři jsou špičkovými specialisty ve svém oboru.

Proč zvolit plastickou operaci na Oční klinice JL?


 • Tradice od roku 1995

  Naši lékaři jsou špičkoví specialisté s mnohaletou praxí v očním lékařství. Oční klinika v současnosti vytváří nejvíce odborných publikací, je nositelem akreditace nejvyššího stupně pro vzdělávání neatestovaných lékařů udělené Ministerstvem zdravotnictví ČR a je oprávněna používat označení Oční klinika FBMI ČVUT.


 • Špičkové přístrojové vybavení a profesionální přístup

  S maximální pečlivostí pečujeme o zrak našich pacientů a při vyšetření používáme pouze nejmodernější přístrojovou techniku při zajištění přísných hygienických norem. Profesionální a zároveň osobní přístup k pacientům je u nás samozřejmostí.

V den zákroku

Plastiky víček se nemusíte bát,
provádíme ji ambulantně.

 


 • Před zákrokem

  Před samotným zákrokem vám znecitlivíme oční okolí.


 • Jak dlouho trvá plastika víček?

  Samostatná operace víček trvá dle rozsahu výkonu přibližně 60 až 90 minut.


 • Zajistěte si doprovod

  Po operaci se na víčka přikládá kompresivní obvaz. Poté jsou rány ošetřeny sterilní náplastí a následně můžete odejít s doprovodem domů.


 • Po zákroku

  Po plastické operaci víček můžete mít otoky a krevní podlitiny, které ale postupně ustupují. O pooperačním průběhu a způsobu, jak ošetřovat operovaná víčka se poraďte se svým chirurgem.

Často kladené dotazy

Provádíme plastiku horních víček.

 • Lze operaci víček kombinovat s jinými operacemi?

  Pokud chce pacient plastiku horních víček, je na chirurgovi, jaký postup zvolí. Způsob provedení operace budete konzultovat s chirurgem před operací.

 • Kolik stojí plastická operace víček?

  Cena je individuální podle velikosti a povahy zákroku. Přesnou cenu vždy stanoví oční lékař na základě předešlého vyšetření a zvolení optimálního plastického zákroku.
 • Budu mít po plastice nějaké viditelné jizvy?

  Hojení ran je individuální, viditelných jizev se bát nemusíte. Naši specialisté jsou těmi nejlepšími z oboru.

O klinice

Pracoviště se specializuje na diagnostiku a léčbu očních nemocí. Zkušení specialisté svého oboru a přístrojové vybavení umožňují časnou diagnostiku glaukomu, sítnicových i neurogenních poruch pomocí nejmodernějších postupů. Dosahujeme výborných výsledků v mikrochirurgických operacích jak předního, tak zadního segmentu oka. Jedná se o operace spojivky, rohovky, laserové a mikrochirurgické operace glaukomů, katarakty s použitím nejmodernějších implantátů. Všechny operace se provádějí ambulantně.  Spolupracujeme s klinikami a ambulancemi doma i v zahraničí.

Zobrazit více

 • 27 let zkušeností
 • 19 lékařů
 • 15 sester

Více o nás

Kde nás najdete?

V Hůrkách 1296/10,
Praha 5 - Stodlůky, 158 00

 • Metro Trasa B
  2 minuty pěšky od stanice Hůrka
  nebo 6 minut ze stanice Nové Butovice

Co o nás říkají?

Přečtěte si příběhy našich pacientů.

Na operaci šedého zákalu jsem nečekala. Obě očí mi bez problémů odoperovali během čtrnácti dnů. Je to pět let a stále bez potíží.

Božena S.

Zákrok: Operace šedého zákalu

Nechal jsem si udělat komplexní oční vyšetření, musím říct, že je fajn, pokud Vám lékař určí vadu, k zákroku může dojít hned zde, klinika je specializovaná a připravená řešit hodně různých očních vad. Jsou to odborníci a panuje zde přátelská atmosféra.

Jaroslav K.

Zákrok: Vyšetření zraku

Jsem klientem této kliniky již více jak 10 let. Zmiňované dlouhé objednací lhůty jsou důkazem velkého zájmu klientů o léčbu. V květnu jsem podstoupil operaci šedého zákalu obou očí. S výsledkem i celkovým přístupem jak lékařů tak sester jsem nadmíru spokojen. Klinika velká 1.

Petr Z.

Zákrok: Operace šedého zákalu

Kontaktní formulář

  Ordinační hodiny

  PO 07:00 - 18:00
  ÚT 07:00 - 18:00
  ST 07:00 - 18:00
  ČT 07:00 - 18:00
  07:00 - 12:00

  * Poslední pacient bude přijat max 30 minut před koncem provozní doby ordinace

  Kontakty

  (+420) 232 232 310
  (+420) 737 376 752
  volejte v době ordinačních hodin

  info@klinikajl.cz

  Nahoru Objednat se