Kariéra - Innova Healthcare a.s.

Otevřené pozice

Nenašli jste pozici pro Vás?

Ozvěte se nám!

E-mail: snagy@innova-healthcare.cz

Proč pracovat u nás?

Vážíme si všech našich zaměstnanců. Naší snahou je poskytovat jim ty nejlepší podmínky pro výkon jejich povolání – nabízíme příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, disponujeme tím nejmodernějším zařízením a technologiemi. Našemu zdravotnickému personálu umožňujeme odborný růst, podporujeme další vzdělávání a seberealizaci. V neposlední řadě nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení včetně mnoha bonusů. Nově příchozím lékařům umožníme flexibilitu při stanovení ordinačních hodin, různé formy spolupráce (pracovněprávní nebo jiné vztahy, možnost podílu na provozované ambulanci), na základě individuálního posouzení můžeme zajistit i bydlení či služební automobil. Podpora odborného vzdělávání je pak samozřejmostí. Každému zaměstnanci v začátcích pomůžeme s administrací a zaškolením. Máme silné finanční zázemí, dobré jméno a ty nejlepší reference. Naší prioritou je vybudovat si důvěru mezi námi, klienty, spolupracujícími lékaři, sestrami i dalšími zaměstnanci. Dobře se postaráme i o Vás!  

Kdo jsme

Innova Healthcare a.s. je silná, rychle se rozvíjející zdravotnická skupina sdružující široké spektrum poskytovatelů zdravotních služeb. Působíme v oborech gynekologie, ortopedie, kardiologie, neurologie, gastroenterologie, dermatovenerologie, alergologie, endokrinologie, asistované reprodukce, zobrazovací metody, lékárenství a v dalších. Zastřešujeme zdravotnická zařízení (kliniky, jednotlivé ambulance, lékárny, optiky apod.) především v Praze a Ostravě a jejím okolí. Zaměřujeme se jak na prevenci, tak na diagnózu a léčbu, formou ambulantní a jednodenní péče. Poskytujeme kvalitní, odbornou, moderní a individualizovanou zdravotní péči pro celou rodinu. Jsme tým, který české zdravotnictví posouvá do nové etapy technologií a trendů a chce být ikonou české privátní zdravotnické péče.  

Co požadujeme od svých zaměstnanců

 • Odbornost a profesionalitu
 • Lidský přístup, respekt a úctu ke všem pacientům a jejich potřebám
 • Dodržování našich hodnot, kterými jsou: odbornost, spolehlivost, individuální přístup
 

20+

let zkušeností

400+

Počet zaměstnanců

500 000+

Provedených ošetření ročně

Jak to u nás vypadá?

VIDEO: Představení gynekologického centra GYNET

VIDEO: Magnetická rezonance pro děti Klinika JL - MR

VIDEO: Očkovací centrum ImunoGen Praha 13

VIDEO: Představení magnetické rezonance pro seniory Klinika JL - MR

VIDEO: Představení ortopedického centra ORT-ART

VIDEO: Představení magnetické rezonance pro dospělé Klinika JL - MR

Kontakt

  Chystáme spoustu novinek, výhod a slev. Chcete dostávat aktuální informace o našich službách, nejnovějších akcích, produktech a slevách? Vyplňte, prosím, následující formulář. Odběr novinek můžete kdykoliv zrušit.

  +420 227 031 140
  Volejte Po - Pá 8 -16

  job@innova-healthcare.cz
  Odpovídáme do 1 pracovního dne

  Sídlo
  Na Strži 2102/61a
  Nusle, 140 00 Praha 4
  Česká republika

  Datová schránka: 5cy6ksh
  IČ 06998925, DIČ CZ699006099

  Nahoru