Příběhy pacientů - Innova Healthcare a.s.

Příběhy pacientů

Stal se mi poprvé v životě úraz pravého kolene, a jako skoro každý, jsem šla nejprve hned do nemocnice, kde mi k mému překvapení řekli, že mi nic není a pustili mě domů i přesto, že jsem nemohla vůbec chodit a koleno jsem měla oteklé jako meloun. Naštěstí jsem měla známou, která mi doporučila kliniku Ort Art v Petřvaldě, kde mě taky přijali k prohlídce k MUDr. Davidu Surému, ten mi osahal koleno a okamžitě vytahoval vodu z kolene, následně mi hned řekl operace, neboť máte prasklý meniskus a natržený křížový vaz. Do týdne jsem šla na operaci, a nemůžu si vynachválit přístup pana MUDr. David Surého, který se mnou na sále ještě vtipkoval a jeho kolegu anesteziologa MUDr. Jiřího Stacha. Jak jsem byla nervózní z operace, tak ta nervozita před operací ze mě úplně spadla, když si mě pan anesteziolog MUDr. Jiří Stach připravoval k operaci, velmi starostlivý, příjemný, lidský a hodný člověk. Oba doktoři, byli úžasní a moc jim děkuji, že mě dali zase dohromady. A nesmím zapomenout na všechny sestřičky, myslím opravdu úplně všechny sestřičky, které byly nesmírně hodné, příjemné, obětavé a empatické. Opravdu moc klinice děkuji .

Více

Caridad M.

Paní docentku Pitrovou znám ještě z oční kliniky na Karlově nám., kde mi r. 1992 operovala šedý zákal. Od té doby mi oči zachránila už xx krát. Je NEUVĚŘITELNÁ! Má zlaté ruce a úžasný přístup k pacientům. Kéž by se dala naklonovat. A musím říct, že tady na této klinice JL jsou i sestřičky fajn. Při tom chaosu a neustálému zástupu pacientů, dovedou být i milé a příjemné. Takže i jim patří dík!

Více

Alice Z.

S paní doktorkou Buckovou jsem se setkal již v jejím předchozím působišti. Když přišla na JL Kliniku, sám jsem ji vyhledal a stal se jejím pacientem i zde. Kromě toho, že jsem byl vždy spokojen s poskytovanými vyšetřeními a léčbou, musím ocenit lidský přístup paní doktorky i sestřičky, snahu vyhovět a k tomu patřící milý úsměv.

Více

Vojtěch L.

Velká spokojenost s profesionálním přístupem paní doktorky Buckové i sestřičky. Po celou dobu co jsem v ordinaci se paní doktorka věnuje mě a nevybavuje se sestřičkou.

Více

Dušan M.

K paní doktorce Buckové jsem šla na doporučení a jsem velmi ráda. Jelikož má profesionální přístup, dokáže vše jasně vysvětlit, poradit a  je velmi příjemná. Termín návštěvy je vždy dodržen bez čekání.

Více

Hana M.

Paní dr. Buckovou a její sestřičku znám více než pět roků. Jejich přístup, empatie a snaha pomoci jsou více než příkladné. Po celou dobu jsem nezaznamenal jiný, než uvedený přístup k mým problémům, do ordinace chodím jako k dobrým rodinným přátelům. Na základě uvedených zkušeností jsem se rozhodnul před třemi lety převést do péče i moji matku, která bydlí více než sto kilometrů od Prahy. Cesty tam i zpět a času na kontrolu matky u paní doktorky nelituji a rád vše absolvuji. Děkuji paní doktorce a sestřičce za jejich přístup a všem pacientům mohu jenom doporučit.

Více

Stanislav D.

Po 43 letech jsem se vrátila ze Švédska na penzi i práci domů. Ve Švédsku mi vymřela celá sociální sít a tak nebylo důvodem tam zůstávat. Navíc, když se v nějaké zemi šetří, tak to začíná ve zdravotnictví, tak se také stalo tam, - dlouhé čekací doby na zákrok, který se nikdy nekonal a čas nejsou pouze peníze, ale bohužel to nejdražší - zdraví. Po návratu jsem dostala možnost kardiologie v Hůrkách a měla jsem velké štěstí - výbornou, empatickou a vysoce profesionální paní doktorku Buckovou spolu se stejně zdatnou a nesmírně servisně angažovanou sestřičkou. Jezdím sem ráda, osobní kontakt je vynikající a o mě je velmi dobře lékařsky postaráno. Švédští lékaři mají dobrý přístup k pacientům, o jejich profesionálních znalostech už nejsem 100% přesvědčena. Zde mám obojí jak profesionální přístup, tak empatický lidský přístup. Co si člověk může více přát.

Více

Wilma F.

K paní doktorce Buckové chodím i s manželem. Oba jsme velmi spokojeni s profesionálním a milým přístupem paní doktorky i její sestřičky. Můžeme všem vřele doporučit. Zde nemáte pocit, že lékaře obtěžujete...Děkuji za skvělou péči.

Více

Lenka B.

Chtěl bych moc poděkovat paní doktorce Buckové a sestřičce za veškerou péči. Jsem jejím pacientem od roku 2020, hned při první návštěvě mi diagnostikovala srdeční arytmii (nevěděl jsem o ní, na kardio jsem šel na preventivní prohlídku). Díky tomu jsem dnes po ablaci a bez problémů. Přál bych si, aby takových lékařů a sester bylo více (profesionalita, ohleduplnost, slušnost a lidskost). Bohužel, dnes je takový přístup výjimkou.

Více

Bohumil V.

Moc děkuji paní doktorce MUDr. Buckové a její sestřičce za milý a profesionální přístup. K nim do ordinace se vždy těším, všechno mi vysvětlí, probereme do detailu. Takových doktorů a sestřiček více:-)

Více

Andrea H.

Chci moc poděkovat paní doktorce Buckové a sestřičce za péči a ochotu. Jsem s jejich přístupem velice spokojen. Všem doporučuji.

Více

Luboš H.

Jsem pacientkou MUDr. Buckové a mohu jen doporučit. Kdysi měla paní doktorka ordinaci v Libni, kde jsem to měla za rohem. Jakkoli je to pro mě nyní výrazně dál, stojí mi to za to. Lepšího kardiologa bych těžko hledala. Mnohokrát děkuji za její lidský a vysoce profesionální přístup. Ona i paní sestřička jsou famózní dvojka!

Více

Petra N.

Chtěla bych moc poděkovat paní doktorce Buckové a sestřičce za péči, kterou poskytují pacientům. Paní doktorka je velice pečlivá, milá a empatická. Snaží se pro pacienty najít vždy nejlepší možnou léčbu. Děkuji touto cestou za její trpělivost a vstřícnost.

Více

Veronika C.

Paní doktorka Jana Bucková, můj anděl strážný a nejlepší doktorka, už bych nikdy neměnila a jen všem doporučuji. Za mě top a 100% důvěra a nedám na ní dopustit. Lidský přístup, a vše vysvětlí. Za vše děkuji 🍀🤍

Více

Lucie V.

S paní doktorkou Buckovou jsem velmi spokojený mohu vřele doporučit.

Více

Radek V.

Velice děkuji paní doktorce Buckové za perfektní péči, velmi pečlivá při vyšetření a velmi pečlivý vyšetřovací program vzhledem k mé rodinné zátěži, děkuji moc.

Více

Pavel M.

Dobrý den, jsme pacienti paní MUDr. Jany Buckové , moc děkujeme za příjemný a vstřícný přístup a jsme velmi rádi, že jsme paní doktorku ve Vaší Klinice našli a jsme v její péči. Jsme ve věku 74  a 76 let, jsme vděčni za její laskavý přístup k pacientům. Vaši kliniku a paní doktorku na kardiologii budeme doporučovat.

Více

Helena a Karel R.

Chtěla bych velmi poděkovat za péči MUDr. Marii Loníkové. Před časem léčila mého syna, který měl od ranného dětství opožděný motorický vývoj. Paní doktorka syna vyšetřila, odeslala ho na všechna potřebná vyšetření a když se prokázalo, že porucha není organického původu, zajistila synovi výbornou rehabilitaci, která mu velmi pomohla a problém během postupujícího vývoje zcela vyřešila. Syn nyní navštěvuje základní školu zcela bez motorických i jiných problémů. Poděkování jí patří i za laskavý přístup a podporu celé naší rodiny .

Více

Iveta P.

Neuvěřitelně milý personál. Sestřičky i pan MUDr. Hynek Kudělka jsou opravdoví profesionálové, kteří nejen udělají dobře svou práci, ale nechybí jim tak důležitá empatie, která v tomto oboru někde mnohdy chybí. Ač jde žena na nepříjemný zákrok, zde se o ní stoprocentně postarají. Dále bych vyzdvihla, že tady se nečeká, tady se jedná. Ještě jednou děkuji. Určitě budu všude doporučovat.

Více

Monika Š.

Naprostá spokojenost, příjemné prostředí i personál.

Více

Daria H.

Děkuji sestřičkám za jejich milý a vstřícný přístup, díky kterému se zde pokaždé cítím příjemně.

Více

Michal D.

Dostala jsem se na kliniku pouze jako doprovod, ale prostředí na mě působilo velmi příjemně. Úžasný personál a hlavně velmi dobrá péče.

Více

Marcela Š.

Na doporučení svého gynekologa, jsem se objednala na Gynet centrum v Ostravě Zábřehu na drobný zákrok v celkové anestezii k MUDr. Kudělkovi. Ráda bych touto cestou pochválila celý zdravotnický personál. Všichni mají profesionální přístup ke všem pacientům. Byla jsem nadšená, jak bylo o mne postaráno. Všichni byli milí, ochotní a usměvaví. Cítila jsem se v naprostém klidu a bezpečně v čistém prostředí. Také jsem byla mile překvapená, jak mají vše skvěle zorganizováno. Určitě bych doporučila všem ženám!

Více

Jiřina B.

Spokojenost nadevše, skvělý přístup sestřiček, doktorů, nadstandardní péče. Jestli budu mít ještě někdy problémy s kolenem, tak půjdu jedině tam ❤️ Velmi doporučuji pana doktora. 🙂

Více

Sára S.

Prvotřídní klinika. Ať už od velmi příjemného prostředí po samotný personál. Pan doktor Husták je jedničkou ve svém oboru a je zkrátka vidět, že ví, co dělá.

Více

Josef Š.

Chci velice srdečně poděkovat za absolutně perfektní výkony pana MUDr. Jaroslava Hustáka a pana MUDr. Jiřího Stacha. Oba jsou opravdovými mistry svého umění! Také, samozřejmě, můj vděčný obdiv patří celému personálu. Maximální empatický přístup, vlídné a vstřícné jednání. Pokud ještě někdy budu muset absolvovat chirurgický zákrok, pak pouze v Ort-Art, S.r.o.!!! Vřele doporučuji !!!

Více

Marcela K.

Krásné prostředí, milé a skvělé sestřičky, celý personál. Když jste objednaní, nikdy dlouho nečekáte. Pan doktor Hynek Kudělka je užasný doktor, profesionální a milý přístup, vždycky pomohl, mohu se na něj spolehnout, nikdy bych neměnila. Mám v něm naprostou důvěru! 🔝 Rozhodně doporučuji. Zde vám rozhodne vždy pomohou. 🍀

Více

Jana K.

Byl jsem s přítelkyní na ultrazvuku v 21tt a velká spokojenost! Po špatné zkušenosti v nemoctici, kde nás na základě jedné drobnosti zařadili do rizikové skupiny na Downův syndrom a hnali nás na invazivní odběr plodové vody, jsme se nechali vyšetřit znovu zde v GYNETU na doporučení od našich známých. MUDr. Matura byl skvělý, sympatický doktor, který očividně rozumí svému oboru. Vše v porovnání s nemocnicí detailněji vyšetřil, změřil a uklidnil nás, že do ohrožené skupiny nepatříme. GYNET určitě doporučíme dál.

Více

Roman S.

Pán doktor Hynek Kuďelka, nejlepší doktor, už bych nikdy neměnila a jen všem vřele doporučila. Za mě top 💯% důvěra a sestřičky také, skvělý přístup, ochotné, milé. Děkuji🍀🍀🌺

Více

Michaela H.

Byla jsem zde na očkování a skvělý přístup. Vše přehledné a rychlé. Skvěle organizované. Očkují zde Pfizer a Moderna. Čekárna je klimatizovaná. 👍👍👍

Více

Veronika M.

Rychlé objednání hned na druhý den, příjemnost, ochota a hrozně příjemný personál. 💯% spokojenost, doporučuji

Více

Miluše Ch.

Skvělé zařízení, kde jsem se setkal s profesionálním přístupem. V personálu byla spousta mladých a ochotných mediků. Proces samotný byl poněkud akusticky náročný, ale není to nic, co by se nedalo zvládnout.

Více

Vladimír P.

V tomto dnešním super horkém dni jsem magneticky rezonoval, až jsem z toho skoro usnul:-)))), zkuste to taky;-))

Více

Václav H.

Na klinice jsem byla dnes poprvé, na vakcíně Pfizer a jsem velmi spokojená. Velmi příjemný a milý personál, injekci jsem ani necítila, děkuji

Více

Anna H.

Tak by to mělo vypadat! Od pohodového bezplatného zaparkování v nejbližším okolí uplynulo asi 10 minut a už jsem seděl v čekárně po první dávce očkování, kde by se mělo počkat 15 min, což vlastně na celém očkovaní byla největší otrava. A jak to probíhalo? Naběhnul jsem tam bez registrace a bez nějaké přípravy co a jak. Hned při příchodu do patra mě slečna za pultíkem mile oslovila, během pár okamžiků zaevidovala a dala mi vybrat výrobce vakcíny. Vyplnil jsem obdržený dotazník a než jsem se stačil na závěr dotazníku podepsat, už mě naháněli do očkovací místnosti. Tam jsem strávil tak 20s a po injekci jsem byl poslán do čekárny. Když jsem vyplňoval dotazník, přišla mi SMS s termínem druhé dávky, když jsem po aplikaci čekal první minuty v čekárně, přišel mi do mailu certifikát. Opravdu nevím, co bych vytknul, málo lidí, milý personál, vše proběhlo jako po másle. Nutno podotknout, že to bylo poslední týden o prázdninách, všední den kolem 13:30. Dnes jdu na druhou dávku (opět bez registrace), tak snad to bude probíhat podobně. EDIT: Tak druhá dávka byla snad ještě rychlejší než ta první, čekačka v čekárně se zkrátila na 10min. :)

Více

Michal P.

Sdílejte s námi Váš příběh

    Nahoru