I-HC aktuálně - Innova Healthcare a.s.

Innova Healthcare podporuje inovativní přístup s důrazem na praxi, proto byla součástí Veletrhu práce ve zdravotnictví

V průběhu měsíce října se v Bratislavě a Olomouci konala moderní náborová akce s bohatým programem, praktickými ukázkami a workshopy (nejen) pro budoucí zdravotníky - Veletrh práce ve zdravotnictví. Obou eventů jsme se aktivně účastnili a mladým zájemcům o kariéru lékařů, zdravotních sester, fyzioterapeutů, porodních asistentek a dalších nelékařských zdravotnických pracovníků jsme tak měli příležitost osobně představit naši skupinu Innova Healthcare, zdravotnická zařízení, která zastřešuje a probrat s nimi výhody, které práce v ambulantním provozu v privátním sektoru nabízí. 

Veletrh práce ve zdravotnictví pořádá portál Přehlednější zdravotnictví, který si dal za cíl studentům a absolventům zdravotnických škol usnadnit přechod do praktického světa zdravotnictví, aby se dokázali zorientovat v pracovních nabídkách ve svém širokém okolí a mohli si udělat představu o tom, kde a za jakých podmínek se mohou na pracovním trhu uplatnit.

Veletrh práce ve zdravotnictví ale nebyl jen o možnostech uplatnění, byl také interaktivní a nabídl celou řadu praktických ukázek toho, co všechno dnes práce ve zdravotnictví může nabídnout. V Bratislavě návštěvníky zaujala simulace porodu, v Olomouci byl velký zájem o workshop chirurgického šití. I tyto zážitky (prožitky?) přispěly k výborné atmosféře obou veletrhů a úspěchu celé akce.

Pořadatelům i návštěvníkům tímto děkujeme za účast a milá setkání a už teď se těšíme na další ročník.

veletrh práce ve zdravotnictví

 

Podobné články

2. 2. 2024

Innova Healthcare na veletrhu Medidays 2024

26. 10. 2023

Prezentovali jsme se na veletrhu Job Days – jedné z největších lékařských náborových akcí ve střední Evropě

24. 5. 2023

Innova Healthcare na Mezinárodním kongresu České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie

Z ostatních klinik

19. 2. 2024

Víte, v jaké kondici jsou vaše cévy a plíce

19. 2. 2024

Senioři dostanou kvalitní péči o zrak

16. 2. 2024

Správné držení těla? Základní tipy pro zdravé pracovní návyky

Nahoru