I-HC aktuálně - Innova Healthcare a.s.

Innova Healthcare na Mezinárodním kongresu České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie

Náš tým Oční kliniky JL patří ke špičce v chirurgické léčbě šedého zákalu. Na Mezinárodním kongresu České společnosti refrakční a kataraktové chirurgie jsme tedy nemohli chybět. Jedná se o prestižní akci, která se letos konala už podvacáté. A to za účasti českých i zahraničních osobností v oblasti oční chirurgie.

Nás zajímaly především aktuality a trendy v oboru, ale také možnosti využití nejrůznějších typů nitroočních čoček nebo práce s moderními technologiemi včetně 3D mikroskopu. Tyto novinky se snažíme převádět do praxe a našim klientům je chceme nabízet mezi prvními. Zároveň je pro nás kongres příležitostí pro setkávání s potenciálními uchazeči o zaměstnání nebo obchodními partnery. I z tohoto hlediska se letošní ročník vydařil. Máme velkou radost, že jsme mohli být jeho součástí a už teď se těšíme na příště. Do té doby nás ale budete mít možnost vidět i na mnoha dalších oborových akcích. Vše se včas dozvíte na našem webu nebo na sociálních sítích.

2. 2. 2024

Innova Healthcare na veletrhu Medidays 2024

2. 11. 2023

Innova Healthcare podporuje inovativní přístup s důrazem na praxi, proto byla součástí Veletrhu práce ve zdravotnictví