Komplexní preventivní Kardiologická prohlídka

Kardiologické vyšetření

Klíč k dlouhověkosti?

Kardiovaskulární systém (neboli oběhová soustava) zabezpečuje v organismu zásobení buněk kyslíkem a živinami. Jeho správné fungování je tedy esenciální pro život, bohužel však nemoci kardiovaskulárního systému patří k nejčastějším příčinám úmrtí v lidské populaci. Správná životospráva, zdravá strava a pravidelná prevence, to je klíč dobrému zdraví a dlouhověkosti.

Co je předmětem prohlídky?

 1. Zhodnocení aktuálního zdravotního stavu
 2. Zhodnocení předpokladů a rizika vzniku kardiovaskulárních onemocnění
 3. Prevence ev. včasný záchyt civilizačních, kardiovaskulárních onemocnění
 4. Vyhodnocení zdravotního stavu a stanovení doporučení a opatření

 • MUDr. Jana Bucková

  internistka


 • 60 minut

  časová náročnost

Obsah prohlídky

 • Komplexní vyšetření internistou (podrobná anamnéza, fyzikální vyšetření, laboratorní vyšetření)
 • Analýza složení těla
 • EKG klidové
 • Echokardiografie = ultrazvuk srdce
 • Ultrazvuk karotid (krčních tepen)
 • Individuální poradenství dle zdravotního stavu klienta
 • Možnost navazující komplexní péče

VÝSTUP Z PROHLÍDKY:

Na základě skutečností zjištěných z posouzení anamnézy, výstupu z fyzikálního vyšetření, výsledků laboratorního vyšetření a z vyšetření specialistů lékařka vyhodnotí zdravotní stav klienta formou souhrnné lékařské zprávy a stanoví následná doporučení.

Kontaktní formulář

Prohlídky z Programu komplexní preventivní péče jsou určeny pro jednotlivce i firmy!
Zvažujete náš Program komplexní preventivní péče jako benefit pro Vaše zaměstnance?
Neváhejte nás kontaktovat, firemním klientům rádi vytvoříme nabídku na míru.

  Často se ptáte

  • PRO KOHO JE VHODNÁ?

   Pro všechny starší 18 let, kteří se aktivně zajímají o své zdraví a rádi by získali přehled o svém celkovém zdravotním  stavu, především ze zaměřením na stav svého kardiovaskulárního systému. Pro ty, kteří mají pozitivní rodinnou anamnézu a v jejichž rodině se vyskytují onemocnění srdce a cév, ale také pro ty, kteří by rádi minimalizovali rizika vzniku kardiovaskulárních a civilizačních onemocnění nebo jim zcela předešli.

  • CO PROHLÍDKA OBSAHUJE?

   Komplexní kardiologická prohlídka obsahuje podrobné vstupní interní vyšetření, lékařka s Vámi detailně projde Vaši anamnézu, v rámci vyšetření natočí EKG, provede vyšetření ECHO (sono srdce) a ultrazvuk krčních tepen. Nedílnou součástí této prohlídky je samozřejmě laboratorní vyšetření. V případě klinických zjištění je samozřejmostí i možnost navazující péče u našich specialistů.

  • CO JE CÍLEM PROHLÍDKY?

   Zjištění aktuálního zdravotního stavu, zhodnocení předpokladů a rizik vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Prevence ev. včasný záchyt civilizačních a kardiovaskulárních onemocnění, vyhodnocení zdravotního stavu a stanovení doporučení a opatření vedoucích k jeho udržení či zlepšení.

  • JE NUTNÁ SPECIÁLNÍ PŘÍRAVA?

   Na prohlídku je potřeba přijít nalačno, od cca 18.hod předchozího dne se vyhýbat tučným jídlům, tedy dát si lehkou  zdravou večeři, od půlnoci nejíst, ráno před odběrem vypít dostatek tekutin, ideálně neslazené neperlivé vody (0,5l).

  • JAKÁ JE ČASOVÁ NÁROČNOST PROHLÍDKY?

   Celá komplexní kardiologická prohlídka trvá přibližně 60 min.

  • KOLIK STOJÍ KOMPLEXNÍ KARDIOLOGICKÁ PROHLÍDKA

   Prohlídka se všemi dílčími vyšetřeními stojí 16.000,-Kč.

  • PROČ BYCH SI MĚL/A VYBRAT KARDIOLOGICKOU PROHLÍDKU CPC by I-HC?

   Protože během krátké doby získáte ucelenou představu o svém zdravotním stavu, protože u nás najdete odborníky, kteří své poslání dělají „srdcem“ a kterým na jejich klientech záleží. Protože Vám rádi pomůžeme zlepšit svůj zdravotní stav, abyste mohli žít život aktivně a být tu v dobré kondici se svými nejbližšími dlouhá léta.

  • KDO PROHLÍDKU PROVÁDÍ?

   Kardiologickou prohlídku provádí MUDr. Jana Bucková, zkušená interní lékařka s mnohaletou praxí v oblasti kardiologie a držitelka licence pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru interní lékařství!  Paní doktorka je mimo jiné garantem a doslova srdcem celého CPC programu. Jen těžko byste našli pečlivější a zapálenější lékařku, než právě paní doktorku Buckovou.

  Co o nás říkají?

  "Na poliklinice Hůrka v pražských Stodůlkách jsem v lednu 2023 absolvoval komplexní lékařskou prohlídku, kde mě v rámci jednoho dopoledne čekala vyšetření na odděleních interny, kožní, oční a fyzioterapie. Téměř po celou dobu mi byla průvodcem, rádcem i příjemnou společností zdravotní průvodkyně. Všichni ošetřující lékaři, lékařky i ostatní zdravotnický personál mě mile překvapil svým vystupováním, přístupem a ochotou. Pomyslnou třešničkou na dortu byl vynikající „nemocniční“ oběd, který bych ve standardních zdravotnických zařízeních považoval za Sci-Fi :) Určitě mohu jen doporučit.“

  Jan Horký

  Preventivní superkomplexní prohlídka

  “V říjnu 2022 jsem absolvoval komplexní lékařskou prohlídku na poliklinice Hůrka v Praze Stodůlky. V rámci jednoho dopoledne jsem absolvoval řadu vyšetření, která jsou důležitá pro možnost komplexního vyhodnocení zdravotního stavu. Veškeré služby mi byly poskytnuty ve velmi vysoké profesionální kvalitě. Jsem rád, že jsem se po dlouhé době u lékaře cítil jako vážený pacient. Takto si představuji poskytování zdravotních služeb v 21. století. Služby polikliniky Hůrka mohu všem vřele doporučit.”

  Petr Ulč

  Preventivní superkomplexní prohlídka

  Nahoru