Preventivní Superkomplexní prohlídka

Superkomplexní prohlídka

Vyšetříme Vás od hlavy až k patě!

Superkomplexní prohlídka je vlajková loď programu CPC by I-HC. Při sestavování superkomplexní prohlídky jsme mysleli především na to, abychom Vám umožnili poznat svůj zdravotní stav v celé jeho podstatě, abychom Vám ukázali, že preventivní prohlídky lze pojmout i jinak a z návštěvy lékaře lze odcházet s dobrým pocitem i v případě, že není všechno perfektní. Našim společným cílem je Vaše dobré zdraví a spokojený dlouhý život. Prevence a předcházení vzniku nemocí je klíčem na cestě k obojímu.

Co je předmětem prohlídky?

 1. Zhodnocení aktuálního zdravotního stavu
 2. Zhodnocení předpokladů a rizika vzniku kardiovaskulárních onemocnění
 3. Prevence ev. včasný záchyt civilizačních či kardiovaskulárních onemocnění
 4. Diagnostika a prevence chybných pohybových stereotypů
 5. Prevence civilizačních problémů, jako jsou bolesti zad a páteře, a základní ergonomické zásady
 6. Vyhodnocení zdravotního stavu a stanovení doporučení a opatření

 • MUDr. Jana Bucková, sonografistka,

  MUDr. Karina Vavreková, MUDr. Katarína Chuchmová

   


 • 4 hodiny

  časová náročnost

Obsah prohlídky

 • Komplexní vyšetření internistou (podrobná anamnéza, laboratorní vyšetření, fyzikální vyšetření)
 • Analýza složení těla
 • EKG klidové
 • Echokardiografie = ultrazvuk srdce
 • Ultrazvuk karotid (krčních tepen)
 • Komplexní oční vyšetření
 • Komplexní vyšetření kůže
 • Ultrazvuk štítné žlázy a dutiny břišní
 • Podrobný kineziologický rozbor
 • Možnost navazující komplexní péče

 

Kontaktní formulář

Prohlídky z Programu komplexní preventivní péče jsou určeny pro jednotlivce i firmy!
Zvažujete náš Program komplexní preventivní péče jako benefit pro Vaše zaměstnance?
Neváhejte nás kontaktovat, firemním klientům rádi vytvoříme nabídku na míru.

  Často se ptáte

  • PRO KOHO JE VHODNÁ?

   Pro všechny starší 18 let, kteří si uvědomují, že nejlepší způsob, jak zůstat zdravý, je nemocem předcházet. Pro všechny, kteří se roky odbývali a na pravidelné prohlídky si nenašli čas, pro ty, kterým na zdraví skutečně záleží a je jejich prioritou. Také ale pro ty, kteří se potýkají s potížemi dosud nejasné etiologie a rádi by konečně zjistili jejich příčinu.

  • CO PROHLÍDKA OBSAHUJE?

   Základem superkomplexní prohlídky je velmi podrobné vstupní interní vyšetření, vč. kardiologické nástavby – vyšetření EKG, ECHO (sono srdce) a ultrazvuku krčních tepen a extenzivního laboratorního vyšetření rozšířeným o kardio. Samozřejmostí je sonografie dutiny břišní a štítné žlázy, dermatologické vyšetření, důkladné vyšetření zraku v rámci oftalmologické prohlídky a podrobný kineziologický rozbor fyzioterapeutem.

  • CO JE CÍLEM PROHLÍDKY?

   Superkomplexní prohlídka je vlastně taková pravidelná „servisní kontrola“. Myšlenkou superkomplexní prohlídky je důkladná „revizevšech zásadních oblastí v organismu s jasným cílem – poznat co nejkomplexněji a zároveň velmi detailně aktuální zdravotní stav. Zjistit dispozice a rizika vzniku kardiovaskulárních a civilizačních onemocnění, včas zachytit jejich příznaky a neprodleně zahájit jejich terapii, ať už úpravou životosprávy, pravidelnými kontrolami, případně vhodně nastavenou medikamentózní léčbou.

  • JE NUTNÁ SPECIÁLNÍ PŘÍRAVA?

   Na prohlídku je potřeba přijít nalačno, od cca 18.hod předchozího dne se vyhýbat tučným jídlům, tedy dát si lehkou zdravou večeři, od půlnoci nejíst, ráno před odběrem vypít dostatek tekutin, ideálně neslazené neperlivé vody (0,5l). Dvě hodiny před sonem dutiny břišní je nutné již ani nepít a pokud možno také nemočit, cílem je plný močový měchýř pro kvalitní vyšetření v oblasti pánve. Nosíte-li kontaktní čočky, před oční prohlídkou si je, prosím, nenasazujte a pokud nosíte brýle, nezapomeňte je přinést s sebou lékařce ke kontrole. Zároveň také doporučujeme na vyšetření nejezdit autem, a to pro případ, že by byla potřeba oči před vyšetřením rozkapat speciálními kapkami, několik hodin po vyšetření můžete vidět rozmazaně. Čas k normalizaci vidění je individuální.

  • JAKÁ JE ČASOVÁ NÁROČNOST PROHLÍDKY?

   Superkomplexní prohlídka trvá přibližně 4 hodiny.

  • KOLIK STOJÍ SUPERKOMPLEXNÍ PROHLÍDKA?

   Prohlídka se všemi dílčími vyšetřeními stojí 35.000,-Kč

  • PROČ BYCH SI MĚL/A VYBRAT SUPERKOMPLEXNÍ PROHLÍDKU CPC by I-HC?

   Protože takto superkomplexní „servisní“ prohlídku jinde nenajdete. Protože za jediné dopoledne budete o svém těle vědět téměř vše. Protože jsme se při jejím sestavování zaměřili na to, abychom se dotkli všech zásadních oblastí v organismu a umožnili Vám co nejkomplexněji poznat svůj aktuální zdravotní stav, a to během jen několika málo hodin. Protože u nás máte v případě zjištění v průběhu prohlídky možnost komplexní navazující péče. Našim lékařům záleží na Vašem zdraví!

  • KDO PROHLÍDKU PROVÁDÍ?

   Náš odborný Dream Team! O důkladné interní vyšetření se postará MUDr. Jana Bucková, zkušená interní lékařka s mnohaletou praxí v oblasti kardiologie a držitelka licence pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru interní lékařství! Paní doktorka je mimo jiné garantem a doslova srdcem celého CPC programu. Ultrasonografická vyšetření provádí radioložka MUDr. Veronika Langová. Dermatologické vyšetření probíhá pod taktovkou lékařky MUDr. Kariny Vavrekové, na očním se Vám bude věnovat MUDr. Katarína Chuchmová. Kineziologický rozbor provede Mgr. Peter Hafič.

  Co o nás říkají?

  "Na poliklinice Hůrka v pražských Stodůlkách jsem v lednu 2023 absolvoval komplexní lékařskou prohlídku, kde mě v rámci jednoho dopoledne čekala vyšetření na odděleních interny, kožní, oční a fyzioterapie. Téměř po celou dobu mi byla průvodcem, rádcem i příjemnou společností zdravotní průvodkyně. Všichni ošetřující lékaři, lékařky i ostatní zdravotnický personál mě mile překvapil svým vystupováním, přístupem a ochotou. Pomyslnou třešničkou na dortu byl vynikající „nemocniční“ oběd, který bych ve standardních zdravotnických zařízeních považoval za Sci-Fi :) Určitě mohu jen doporučit.“

  Jan Horký

  Preventivní superkomplexní prohlídka

  “V říjnu 2022 jsem absolvoval komplexní lékařskou prohlídku na poliklinice Hůrka v Praze Stodůlky. V rámci jednoho dopoledne jsem absolvoval řadu vyšetření, která jsou důležitá pro možnost komplexního vyhodnocení zdravotního stavu. Veškeré služby mi byly poskytnuty ve velmi vysoké profesionální kvalitě. Jsem rád, že jsem se po dlouhé době u lékaře cítil jako vážený pacient. Takto si představuji poskytování zdravotních služeb v 21. století. Služby polikliniky Hůrka mohu všem vřele doporučit.”

  Petr Ulč

  Preventivní superkomplexní prohlídka

  Nahoru