Navazující
komplexní
péče

Postaráme se o Vás

Komplexními prohlídkami nekončíme

V případě zjištění v průběhu klinického vyšetření, zvýšených laboratorních testů atp. nabízíme možnost NAVAZUJÍCÍ KOMPLEXNÍ PÉČE na našich klinikách v podobě  individuálně organizovaných vyšetření ve specializovaných ambulancích.

Naše další ambulance

 1. Endokrinologie
 2. Gastroenterologie
 3. Neurologie vč. EEG
 4. Alergologie
 5. Magnetická rezonance
 6. Urologie
 7. Gynekologie
 8. Ultrasonografie
 9. Nemocniční péče

 • V Hůrkách 1296/10

  Praha 13


 • Těšíme se na Vás!

  Tým Klinika JL

Kontaktní formulář

Prohlídky z Programu komplexní preventivní péče jsou určeny pro jednotlivce i firmy!
Zvažujete náš Program komplexní preventivní péče jako benefit pro Vaše zaměstnance?
Neváhejte nás kontaktovat, firemním klientům rádi vytvoříme nabídku na míru.

  Co o nás říkají?

  "Na poliklinice Hůrka v pražských Stodůlkách jsem v lednu 2023 absolvoval komplexní lékařskou prohlídku, kde mě v rámci jednoho dopoledne čekala vyšetření na odděleních interny, kožní, oční a fyzioterapie. Téměř po celou dobu mi byla průvodcem, rádcem i příjemnou společností zdravotní průvodkyně. Všichni ošetřující lékaři, lékařky i ostatní zdravotnický personál mě mile překvapil svým vystupováním, přístupem a ochotou. Pomyslnou třešničkou na dortu byl vynikající „nemocniční“ oběd, který bych ve standardních zdravotnických zařízeních považoval za Sci-Fi :) Určitě mohu jen doporučit.“

  Jan Horký

  Preventivní superkomplexní prohlídka

  “V říjnu 2022 jsem absolvoval komplexní lékařskou prohlídku na poliklinice Hůrka v Praze Stodůlky. V rámci jednoho dopoledne jsem absolvoval řadu vyšetření, která jsou důležitá pro možnost komplexního vyhodnocení zdravotního stavu. Veškeré služby mi byly poskytnuty ve velmi vysoké profesionální kvalitě. Jsem rád, že jsem se po dlouhé době u lékaře cítil jako vážený pacient. Takto si představuji poskytování zdravotních služeb v 21. století. Služby polikliniky Hůrka mohu všem vřele doporučit.”

  Petr Ulč

  Preventivní superkomplexní prohlídka

  Nahoru