Program komplexní preventivní péče: Investice, která se vyplatí

Základem pevného zdraví je kromě kvalitní stravy a správné životosprávy, také prevence. Jste-li časově vytížení, může být náročné uhlídat si všechny termíny a na žádné preventivní vyšetření nezapomenout. Navíc to často znamená strávit u každého lékaře i dlouhé hodiny. My pro Vás máme elegantní řešení v podobě Programu komplexní preventivní péče, který vám ušetří čas, složitou logistiku a zajistí maximální „uživatelský“ komfort.

Jednotlivci i firmy si mohou v rámci tohoto Programu vybrat z celkem čtyř komplexních preventivních prohlídek. Kromě superkomplexní prohlídky je to i oční, kardiologické nebo onkologické preventivní vyšetření. Jak probíhají, proč je absolvovat, co vás čeká a jak se o Vás v případě klinických zjištění postaráme dále?

Kardiologická prohlídka

Správné fungování srdce a cév je pro plnohodnotný život naprosto zásadní. Právě kardiovaskulární problémy jsou ale v ČR i ve světě jednou z nejčastějších příčin úmrtí. Jak tuto smutnou statistiku změnit? Klíčem je zdravá životospráva a pravidelná preventivní vyšetření!

Hlavním cílem preventivní kardiologické prohlídky je důkladné vyšetření kardiovaskulárního systému, diagnostika KV onemocnění a stanovení rizik a předpokladů k jejich vzniku. Její součástí je podrobná anamnéza, fyzikální vyšetření vč. klidového EKG, echokardiografie (sono srdce), ultrazvuk krčních tepen a laboratorní vyšetření. Celé vyšetření trvá přibližně 60 minut a stojí 16.000 korun. V případě klinických zjištění v průběhu/na základě výsledků vyšetření se o Vás rádi dále postaráme na našich klinikách v rámci tzv. Navazující komplexní péče.

Oční vyšetření

Zrak patří k nejdůležitějším lidským smyslům, s jeho pomocí vnímáme až 90 procent informací. V dnešní digitální době ale oči extrémně namáháme a až 75 procent z nás trpí nějakou zrakovou poruchou. Právě důkladná oční prohlídka může takový problém odhalit už v raném stádiu, ještě předtím, než se objeví jakékoli příznaky. I oftalmologa byste tedy měli navštěvovat pravidelně.

Věděli jste, že z očí lze navíc zjistit i některá zdánlivě se zrakem nesouvisející onemocnění?

Komplexní preventivní oční prohlídka z Programu CPC by I-HC trvá od 45 do 90 minut a stojí 2.900,-Kč. Je nadstandardní svým rozsahem, kromě krátkozrakosti a dalekozrakosti se zaměřuje i na prevenci a diagnostiku mnoha dalších očních onemocnění. Jsou to zejména vrozené i získané choroby sítnice, duhovky, rohovky nebo oční očky. Věděli jste, že z očí lze navíc zjistit i některá zdánlivě se zrakem nesouvisející onemocnění (štítná žláza, srdce, cukrovka atp.)? Co Vás tedy na naší komplexní oční prohlídce čeká? Po vyšetření zrakové ostrosti zjišťuje lékař refrakční vady oka a zrakové funkce, měří nitrooční tlak a kontroluje oční pozadí. Je-li Vám na základě výsledku vyšetření doporučena korekce, přichází na řadu zkušený optometrista, který vám pomůže v naší Optice správně změřit a vybrat vhodné brýle. Na ty navíc nabízíme klientům Programu komplexní preventivní péče jednorázovou slevu!

Superkomplexní prohlídka

Vlajkovou lodí našeho VIP programu je superkomplexní preventivní prohlídka. Ta zahrnuje všechna výše uvedená vyšetření a k tomu navíc i komplexní kineziologický rozbor. Během čtyř hodin tak získáte dokonalý přehled o svém zdravotním stavu a budete odcházet s dobrým pocitem, že jste pro sebe udělali maximum.

Rádi bychom Vám ukázali zcela nové pojetí preventivních prohlídek, které jsou zorganizované tak, aby Vám za minimum potřebného času poskytly maximum informací o Vašem aktuálním zdravotním stavu. Veškerá vyšetření zahrnutá v superkomplexní prohlídce nebudou trvat déle než 4 hodiny! Samozřejmostí je i v tomto případě občerstvení a pitný režim v průběhu prohlídky, navíc Vám zajistíme parkování v podzemních garážích v bezprostřední blízkosti našich pracovišť.
Superkomplexní prohlídka stojí 35.000,-Kč.

Navazující komplexní péče

Dojde-li v průběhu prohlídek ke klinickým zjištěním, nebojte, nenecháme Vás na holičkách. Postaráme se o Vás v rámci tzv. Navazující komplexní péče. Klientům Programu komplexní preventivní péče nabízíme možnost individuálně organizovaných termínů vyšetření u našich dalších ambulantních specialistů.

Pro firmy i jednotlivce

Program komplexní preventivní péče je vhodný pro jednotlivce i firemní klienty.
Zaměstnanci ocení benefit v podobě nadstandardní lékařské péče, zaměstnavatelé zase spokojené a zdravé zaměstnance. Firemním klientům rádi „ušijeme“ nabídku na míru.

Garantem a doslova srdcem celého Programu je MUDr. Jana Bucková, lékařka interní medicíny, která má bohaté a letité zkušenosti z oblasti kardiologie i kardiochirurgie. Je držitelkou licence pro výkon funkce primáře v tomto odvětví.

  • Firmám nabízíme individuální formu spolupráce.
  • Najdete nás na adrese Klinika JL, V Hůrkách 1296/10, Praha 13.
  • Pro objednání využijte, prosím, kontaktní formulář na webu.
  • Případně se obraťte přímo na tel.: +420 605 067 832, nebo na email cpc@klinikajl.cz.

Budeme se těšit!

 

Podobné články

28. 11. 2023

Cizí těleso nebo neznámá látka v oku: Jak probíhá první pomoc a případná léčba?

20. 10. 2023

Nejčastější oční vady u dětí: Jak probíhá vyšetření a léčba?

15. 9. 2023

Interní vyšetření a jeho význam i návaznost na další obory

Z ostatních klinik

5. 4. 2024

Rozhovor s MUDr. Josefem Doležalem: Chirurgie v Lípě se neustále rozvíjí

4. 4. 2024

Kdy se obrátit na praktického lékaře? Registrujeme nové pacienty!

3. 4. 2024

Akční dubnová nabídka - Lékárna Poliklinika Hůrka

Nahoru