Komplexní preventivní Onkologická prohlídka

Onkologické vyšetření

Pravidelná prevence má smysl

Onkologická onemocnění vznikají tehdy, když se některé skupiny vlastních buněk v organismu vymknou kontrole a začnou se neřízeně množit. Jen v České republice jsou nádorová onemocnění druhou nejčastější příčinou úmrtí, za což může jednak jejich narůstající incidence, také ale bohužel jejich pozdní záchyt. Mezi nejvíce se vyskytující nádorová onemocnění patří rakovina tlustého střeva, prsou a plic. Pravidelná prevence a případný včasný záchyt rapidně zvyšuje šanci na úspěšnost léčby.

Co je předmětem prohlídky?

 1. Zhodnocení aktuálního zdravotního stavu
 2. Prevence ev. včasný záchyt civilizačních, kardiovaskulárních a onkologických onemocnění
 3. Vyloučení ev. včasný záchyt možného nádorového procesu v organismu
 4. Prevence, diagnostika a případná léčba nádorových kožních onemocnění
 5. Vyhodnocení zdravotního stavu a stanovení doporučení a opatření

 • MUDr. Jana Bucková,

  MUDr. Karina Vavreková, sonografistka

   


 • 120 minut

  časová náročnost

Obsah prohlídky

 • Komplexní vyšetření internistou (podrobná anamnéza, laboratorní vyšetření vč. onkomarkerů, fyzikální vyšetření)
 • Analýza složení těla
 • EKG klidové
 • Ultrazvuk dutiny břišní 
 • Komplexní vyšetření kůže
 • Individuální poradenství dle zdravotního stavu klienta
 • Možnost navazující komplexní péče

Kontaktní formulář

Prohlídky z Programu komplexní preventivní péče jsou určeny pro jednotlivce i firmy!
Zvažujete náš Program komplexní preventivní péče jako benefit pro Vaše zaměstnance?
Neváhejte nás kontaktovat, firemním klientům rádi vytvoříme nabídku na míru.

  Často se ptáte

  • PRO KOHO JE VHODNÁ?

   Pro všechny starší 18 let, kteří si uvědomují, jak nesmírně důležité je mít přehled o celkovém stavu svého organismu. Pro ty, kteří se rádi dívají „do hloubky“, kteří se nespokojí s rutinními zdravotními prohlídkami a rádi by o svém zdravotním stavu zjistili ještě něco navíc. Pro ty, v jejichž rodině se vyskytla nádorová onemocnění, pro ty, kteří mají strach z jejich vzniku a samozřejmě pro všechny, kteří chtějí mít jistotu, že pro své zdraví dělají maximum.

  • CO PROHLÍDKA OBSAHUJE?

   Nedílnou součástí onkologické prohlídky je podrobné vstupní interní vyšetření vč. EKG. Laboratorní vyšetření rozšířené o vyšetření tzv. onkomarkerů, laboratorně prokazatelných látek, které mohou být přítomny v organismu v důsledku probíhajícího maligního procesu. Součástí prohlídky je také ultrazvuk dutiny břišní a sono štítné žlázy, dermatologické vyšetření a samozřejmě v případě klinických zjištění možnost navazující komplexní péče u našich specialistů.

  • CO JE CÍLEM PROHLÍDKY?

   V rámci onkologické prohlídky se zaměříme na zjištění aktuálního zdravotního stavu, zhodnocení předpokladů a rizik vzniku onkologických onemocnění především trávícího ústrojí, urogenitálního systému, štítné žlázy a rakoviny plic, prevence ev. jejich včasný záchyt.

  • JE NUTNÁ SPECIÁLNÍ PŘÍRAVA?

   Na prohlídku je potřeba přijít nalačno, od cca 18.hod předchozího dne se vyhýbat tučným jídlům, tedy dát si lehkou zdravou večeři, od půlnoci nejíst, ráno před odběrem vypít dostatek tekutin, ideálně neslazené neperlivé vody (0,5l). Dvě hodiny před sonem dutiny břišní je nutné již ani nepít a pokud možno také nemočit, cílem je plný močový měchýř pro kvalitní vyšetření v oblasti pánve.

  • JAKÁ JE ČASOVÁ NÁROČNOST PROHLÍDKY?

   Komplexní onkologická prohlídka trvá přibližně 120min.

  • KOLIK STOJÍ KOMPLEXNÍ ONKOLOGICKÁ PROHLÍDKA?

   Prohlídka se všemi dílčími vyšetřeními stojí 17.500,-Kč.

  • PROČ BYCH SI MĚL/A VYBRAT ONKOLOGICKOU PROHLÍDKU CPC by I-HC?

   Protože vyšetření onkomarkerů není standardní součástí rutinních zdravotních prohlídek, protože během pouhých dvou hodin nahlédneme, a to nejen díky zobrazovacím vyšetřením, skutečně do hloubky. Protože některá onemocnění je více než důležité odhalit včas a protože v případě zjištění v nás máte podporu a partnera pro Vaše další kroky na cestě k uzdravení.

  • KDO PROHLÍDKU PROVÁDÍ?

   O důkladné interní vyšetření se postará MUDr. Jana Bucková, zkušená interní lékařka s mnohaletou praxí v oblasti kardiologie a držitelka licence pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru interní lékařství! Paní doktorka je mimo jiné garantem a doslova srdcem celého CPC programu. Ultrazvuková vyšetření dutiny břišní a štítné žlázy provádí sonografiskta MUDr. Veronika Langová, kožní vyšetření je v režii MUDr. Kariny Vavrekové.

  Co o nás říkají?

  "Na poliklinice Hůrka v pražských Stodůlkách jsem v lednu 2023 absolvoval komplexní lékařskou prohlídku, kde mě v rámci jednoho dopoledne čekala vyšetření na odděleních interny, kožní, oční a fyzioterapie. Téměř po celou dobu mi byla průvodcem, rádcem i příjemnou společností zdravotní průvodkyně. Všichni ošetřující lékaři, lékařky i ostatní zdravotnický personál mě mile překvapil svým vystupováním, přístupem a ochotou. Pomyslnou třešničkou na dortu byl vynikající „nemocniční“ oběd, který bych ve standardních zdravotnických zařízeních považoval za Sci-Fi :) Určitě mohu jen doporučit.“

  Jan Horký

  Preventivní superkomplexní prohlídka

  “V říjnu 2022 jsem absolvoval komplexní lékařskou prohlídku na poliklinice Hůrka v Praze Stodůlky. V rámci jednoho dopoledne jsem absolvoval řadu vyšetření, která jsou důležitá pro možnost komplexního vyhodnocení zdravotního stavu. Veškeré služby mi byly poskytnuty ve velmi vysoké profesionální kvalitě. Jsem rád, že jsem se po dlouhé době u lékaře cítil jako vážený pacient. Takto si představuji poskytování zdravotních služeb v 21. století. Služby polikliniky Hůrka mohu všem vřele doporučit.”

  Petr Ulč

  Preventivní superkomplexní prohlídka

  Nahoru